چهارمین شركت پارك فناوری كهگیلویه و بویراحمد، دانش بنیان شد

چهارمین شركت پارك فناوری كهگیلویه و بویراحمد، دانش بنیان شد سایت امن: با ارزیابی و تشخیص صلاحیت شركت های دانش بنیان توسط كارگروه ارزیابی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، یكی از شركت های مستقر در پارك علم و فناوری استان كهگیلویه و بویراحمد در جمع شركت های دانش بنیان كشور قرار گرفت.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی پارك علم و فناوری استان كهگیلویه و بویراحمد، سید شمس الدین هاشمی، رئیس پارك علم و فناوری استان با بیان این خبر اضافه كرد: این شركت توانسته است در زمینه تولید بومی تجهیزات ارتباطی و مخابراتی، مجوز دانش بنیانی تولیدی نوع یك را دریافت و از مزایای آن بهره مند شود.
هاشمی افزود: این شركت همچون واحدهای فعال فناور این پارك است كه توانسته تابحال با تولید ۶ محصول در زمینه فناوری انتقال دیتا بر روی فیبر نوری، مجوزهای لازم دانش بنیان شدن را كسب كند.
وی افزود: این شركت، چهارمین شركتی است كه در این پارك مجوز دانش بنیان دریافت كرده است و یك شركت فناور دیگر درحال طی مراحل نهایی ارزیابی برای تبدیل به دانش بنیانی است.
رئیس پارك علم و فناوری كهگیلویه و بویراحمد اشاره كرد: ۱۱۰ برنامه حمایتی از شركت های دانش بنیان همچون معافیت های مالیاتی و گمركی، زمینه های حمایتی مناسبی را در راه جذب و حمایت شركت های فناور در حوزه های مختلف بوجود آورده است.
وی اظهار نمود: تاكید بر مزیت های نسبی استان در پشتیبانی از شركت های دانش بنیان برای پارك علم و فناوری در اولویت است.
هاشمی افزود: اهداف اقتصاد مقاومتی با پشتیبانی از شركت های دانش بنیان محقق خواهد شد و پارك علم و فناوری استان آمادگی كامل جهت پشتیبانی از این شركت ها را دارد.1398/02/27
13:21:24
4799
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب