پروژه مشترك دانشگاه نوشیروانی بابل با دانشگاه نرمال پكن در زمینه محیط زیست

پروژه مشترك دانشگاه نوشیروانی بابل با دانشگاه نرمال پكن در زمینه محیط زیست به گزارش سایت امن تفاهم نامه همكاری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دانشگاه نرمال پكن به منظور گسترش همكاریهای علمی و بین المللی و كوشش برای بین المللی سازی دانشگاه و در جهت اجرای پروژه مشترك در زمینه محیط زیست منعقد شد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، این تفاهم نامه در جهت نیازهای منطقه ای تعریف شده است و هدف آن پیش بینی تخمینی وضعیت طوفان های گرد و غبار در منطقه خاورمیانه در اثر گرم شدن كره زمین و تغییرات اقلیمی است.

به باعث این تفاهم نامه كه با مشاركت دفتر همكاریهای علمی و بین المللی و تلاش های بی دریغ دكترحمیدی، عضو هیات علمی دانشكده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل منعقد شد، طرفین متعهد به بررسی و اولویت بندی پژوهش های موردنیاز در مبحث پیشنهادی شدند.

مبحث پروژه مورد بحث یكی از معضلات منطقه ای به حساب می آید كه بررسی و حل مشكلات در رابطه با آن از نیازهای مبرم خاورمیانه است.

دانشگاه Beijing Normal University جزو ۱۰ دانشگاه جامع و برتر چین است كه دارای ۲۰ دانشكده بوده و بیشتر از ۷۰ آزمایشگاه فعال تحقیقاتی در رشته های مختلف داراست.

همینطور این دانشگاه با بیشتر از ۳۰۰ دانشگاه و موسسه علمی از حدود ۳۰ كشور دنیا تفاهم نامه های همكاری متعددی به امضا رسانده است و در این راستا تبادل دانشجویان بسیاری میان این دانشگاه و دانشگاه های برتر دنیا انجام شده است.
1398/02/24
23:12:19
4687
5.0 / 5
تگهای خبر: پژوهش , دانشگاه , صنعت , مهندسی
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب