رئیس هیات ویژه گزارش ملی سیلاب های كشور مطرح كرد

انتظار داریم گزارش هیات ملی سیلاب تحول اساسی در مدیریت بحران كشور ایجاد كند

انتظار داریم گزارش هیات ملی سیلاب تحول اساسی در مدیریت بحران كشور ایجاد كند به گزارش سایت امن رئیس هیات ویژه گزارش ملی سیلاب های كشور با اشاره به اینكه ریشه خیلی از مسائل در سیلاب های اخیر، از منابع انسانی شكل گرفته است، اظهار داشت: انتظار داریم گزارش هیات ملی سیلاب، تحول اساسی در مدیریت بحران كشور ایجاد كند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، محمود نیلی احمدآبادی بامداد امروز در نشست مشترك با اساتید دانشگاهی استان گلستان، اظهار نمود: هیات ویژه گزارش ملی سیلاب های كشور به دنبال استفاده از همه ظرفیت های علمی كشور و متخصصینی كه تجربه این سیلاب و سیلاب های اخیر را دارند، است.

رئیس دانشگاه تهران با اشاره به اینكه در این هیات ۱۵ كارگروه و گروه تلفیق وجود دارد، اضافه كرد: تلاش شده هم پوشانی ها را به حداقل برسانیم و یك هم افزایی بوجود آید.

وی با اشاره به تشكیل كارگروه آموزش و منابع انسانی، اظهار داشت: در گزارشات مشخص شد كه بیشترین بار اتفاقات شاید بر عهده انسان ها باشد و كارهایی را باید انجام می دادند و ندادند و كارهایی را نباید انجام می دادند و انجام دادند. یكی از موضوعات مهم در بحران ها، آمادگی افراد در زمان وقوع بحران و در زمان پیش از بحران است.

نیلی احمدآبادی بیان كرد: ما ضرر یك پزشك و مهندس عمران غیر ماهر را می توانیم درك نماییم، ولی متوجه نیستیم یك متخصص غیر ماهر حوزه مدیریت چه اثرات زیان بار به مراتب بیشتری خواهد داشت.

رئیس هیات ویژه گزارش ملی سیلاب های كشور تصریح كرد: در كارگروه آموزش و منابع انسانی به دنبال این هستیم كه آیا آموزش های لازم داده شده و ساختار منابع انسانی چگونه است و اینكه آیا كسانی كه پست مدیریتی داشتند، سر جای خودشان هستند. ریشه خیلی از مسائل در سیلاب اخیر، از منابع انسانی شكل گرفته است.

وی با تاكید بر توجه به رعایت استقلال در هیات ویژه گزارش ملی سیلاب، خاطرنشان كرد: حدود ۲۵ استان كشور درگیر سیل بودند و انتظار می رود كه گزارش این هیات، عاملی برای تحول اساسی در زمینه سیلاب ها و مدیریت بحران شود. به دنبال این هستیم در این كارگروه ها در سایه موضوعاتی كه درمورد سیل عرضه می شود، راهكارهای دقیقی هم درباره بخشی از مسائل دیگری كه در كشور وجود دارد هم دیده شود.1398/02/22
14:01:00
4876
5.0 / 5
تگهای خبر: آموزش , تخصص , دانشگاه , متخصص
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب