عرضه دستاوردهای دانش‎بنیان حوزه نقشه برداری مغز در اردیبهشت ماه

عرضه دستاوردهای دانش‎بنیان حوزه نقشه برداری مغز در اردیبهشت ماه به گزارش سایت امن همزمان با سومین سمپوزیوم «تازه های نقشه برداری مغز ایران» شركت های دانش بنیان حوزه نقشه برداری مغز محصولات و فناوری های خویش را در معرض نمایش می گذارند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، محمدرضا آی، رئیس آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز برگزاری سومین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ایران را یكی از اقدامات این مركز امسال دانست و اظهار نمود: این رویداد با هدف ایجاد همگرایی هرچه بیشتر، به روزرسانی و ارتقای سطح آگاهی پژوهشگران و محققان در حوزه علوم و فناوری های شناختی بخصوص نقشه برداری مغز با حضور متخصصان این حوزه برگزار می گردد.
وی ادامه داد: همینطور با عنایت به برگزاری موفق دروه های گذشته، با برگزاری سومین دوره در تلاش هستیم با تمركز بیشتر بر مباحث علمی مشترك در این زمینه بار دیگر بتوانیم نیازهای پژوهشی و پتانسیل های موجود در كشور را به اساتید، دانشجویان و محققان معرفی نماییم و در بهره برداری هرچه بهتر از آن سهیم باشیم.
آی افزود: سومین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ایران بعنوان بزرگترین رویداد نقشه برداری مغز كشور با برگزاری كارگاه ها، پنل های تخصصی و سمینارهای جانبی در جهت بهره مندی پژوهشگران این حوزه و همگرایی این دانش بتواند بستری مفید را برای علاقه مندان فراهم آورد.
به قول رئیس سومین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ایران، در جهت ایجاد انگیزه در پژوهشگران و فناوران این حوزه برای بومی سازی تجهیزات و فناوری های نقشه برداری مغز همزمان با این سمپوزیوم، دومین جشنواره پژوهش و فناوری نقشه برداری مغز هم انجام می شود. این رویداد فرصتی را برای شركت های دانش بنیان حیطه نقشه برداری مغز فراهم می آورد تا محصولات و فناوری های خویش را معرفی كرده و به عرصه ظهور بگذارند. امیدواریم این رویداد هم بتواند گامی در جهت ترویج و شناسایی علوم شناختی بخصوص نقشه برداری مغز بردارد. همینطور نشست دبیران و اعضای شاخه دانشجویی نقشه برداری مغز ایران هم در حاشیه این رویداد برگزار می گردد كه عضویت در شاخه دانشجویی نقشه برداری مغز ایران برای تمامی علاقه مندان آزاد است.
بر مبنای اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، سومین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ایران با اهداف متفاوتی همچون عرضه به روزترین اطلاعات حوزه نقشه برداری مغز، تبادل افكار متخصصان این حیطه، معرفی تكنولوژی های برتر مرتبط در داخل كشور و همینطور توسعه و ترویج بیشتر از پیش دانش نقشه برداری مغز در سطح كشور ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ توسط آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز برگزار می گردد.
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز با هدف پاسخگویی بخشی از نیازهای پژوهشی و فناوری كشور در زمینه ایجاد زیرساخت تصویربرداری و تحریك مغزی برای تحقیقات شناختی و عرضه خدمات دانش بنیان در حوزه علوم و فناوری های شناختی و نقشه برداری مغز با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به راه افتاده است.1398/01/28
14:11:41
4964
5.0 / 5
تگهای خبر: پژوهش , تخصص , تكنولوژی , توسعه
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب