دهمین دوره تخصصی كشت بافت گیاهان زراعی میزبان دانشجویان می شود

دهمین دوره تخصصی كشت بافت گیاهان زراعی میزبان دانشجویان می شود سایت امن: دهمین دوره تخصصی كشت بافت گیاهان زراعی، باغی و زینتی با همكاری كارگروه زیست فناوری كشاورزی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری و پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیك و زیست فناوری، ۱۶ تا ۱۸ اردیبهشت امسال انجام می شود.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، این دوره كوتاه مدت آموزشی و تخصصی، برای گلخانه داران صنعتی و نیمه صنعتی، عموم دانشجویان همچون هنرجویان فنی وحرفه ای و كار و دانش و كارفرمایان دولتی و غیردولتی علاقه مند به انجام فعالیت های كشت بافت گیاهی برگزار می گردد.
در این دوره آموزشی، اصول كار در آزمایشگاه كشت بافت، آماده سازی محیط كشت های پایه، آماده سازی هورمون ها و آنتی بیوتیك، سترون سازی بذر و بافت، نحوه جداسازی ریز نمونه، انتقال ریزنمونه به محیط كشت و سازگاری گیاهان با شرایط محیطی به صورت عملی و نظری آموزش داده می شود.
در انتهای این دوره آموزشی، به شركت كنندگانی كه با موفقیت دوره را به اختتام برسانند، گواهینامه معتبر از طرف كارگروه كشاورزی ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیك و زیست فناوری اعطا می شود.1398/01/26
16:00:43
4422
5.0 / 5
تگهای خبر: پژوهش , تخصص , توسعه , صنعت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب