مسابقات جهانی فرایر، گالوا و هیپاتیا در ایران برگزار شد، اعلام نتایج از طرف دانشگاه واترلو

مسابقات جهانی فرایر، گالوا و هیپاتیا در ایران برگزار شد، اعلام نتایج از طرف دانشگاه واترلو سایت امن: انجمن ریاضی دانان جوان هجدهمین دوره مسابقات بین المللی واترلوی كانادا را با عنوان ˮفرایرˮ، ˮگالواˮ و ˮهیپاتیاˮ را برگزار كرد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، دكتر داوود مولوی، دبیر انجمن ریاضی دانان جوان در این باره اظهار داشت: این مسابقات كه بامداد روز جمعه ۲۳ فروردین در دانشكده اقتصاد دانشگاه تهران برگزار شد، هجدهمین دوره مسابقات واترلوی كانادا بود كه به ترتیب آزمون "فرایر" برای مقطع نهم، "گالوا" برای مقطع دهم و "هیپاتیا" برای مقطع یازدهم بود.
مولوی افزود: یكی از تفاوت های این مسابقه با مسابقات دوره قبلی در نوع سوالات بود كه دانش آموزان در این مسابقه می بایست به صورت تشریحی به سوالات پاسخ می دادند.
وی افزود: نتایج این مسابقه طی ۲ تا ۴ هفته آینده از طرف دانشگاه واترلو مشخص خواهد شد.


دبیر انجمن ریاضی دانان جوان اشاره كرد: انجمن ریاضی دانان جوان در كنار فعالیت های خود در برگزاری آزمون ها و مسابقات بین المللی با تلاش و پیگیری فراوان به كشف و پرورش استعدادهای برگزیده می پردازد و با نمایش طیف گسترده ای از خدمات مسیر رشد و شكوفایی را برای همه علاقه مندان به ریاضی در هر سطح و مقطعی كه به انجمن بپیوندند، فراهم می آورد.1398/01/24
15:26:49
4568
5.0 / 5
تگهای خبر: خدمات , دانشگاه
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب