ساخت دستگاه اولتراسانتریفیوژ دارویی در كشور

ساخت دستگاه اولتراسانتریفیوژ دارویی در كشور به گزارش سایت امن معاون برنامه ریزی و پشتیبانی مؤسسه تحقیقات واكسن و سرم سازی رازی از ساخت صنعتی دستگاه اولتراسانتریفیوژ دارویی ۶۰ هزار دور در دقیقه اطلاع داد و اظهار داشت: برخی احتمال موفقیت این طرح را كمتر از ۱۰ درصد پیش بینی كرده بودند.


به گزارش سایت امن به نقل از ایسنا، دكتر غلامرضا شكری در آئین رونمایی از دستگاه اولتراسانتریفیوژ دارویی كه در مؤسسه رازی برگزار شد، اظهار داشت: خدا را شاكر هستیم كه در چنین روزی این خبر مسرت بخش را اعلام می نماییم و شاهدیم نتیجه زحمات چند سال قبل مؤسسه رازی در عرصه همكاری با مجموعه های بخش خصوصی در جهت شكفتن صنعت واكسن، امروز به نتیجه رسیده است.
وی این موفقیت را تجلی واقعی عبارت " ما می توانیم" عنوان نمود و اضافه كرد: این موفقیت به ما ثابت كرد با كار جمعی، پشتكار و تلاش و جدی گرفتن افكار و استعدادهای جوانان برومند كشورمان، هر امری شدنی و قابل پیشرفت است.
قائم مقام رئیس مؤسسه رازی در حوزه تجاری سازی و فناوری با تبریك این موفقیت به مهندسان و كاركنان شركت دانش بنیان تولیدكننده این دستگاه، افزود: در فرایندی كه به تولید یكی از محصولات های تك دنیا منتج شده است، نقش حمایتی مدیران دوره های قبل و مدیران كنونی مؤسسه رازی، همكاران مركز رشد رازی و بخش فنی و مهندسی مؤسسه رازی برجسته بوده است.
شكری خاطرنشان كرد: چند سال پیش كه طرح ساخت این دستگاه عنوان شد، امید موفقیت این طرح برای برخی از دوستان زیر ۱۰ درصد بود، اما تیم سازنده این دستگاه، با حمایت مؤسسه رازی ناامید نشد و خوشبختانه امروز شاهد به بار نشستن تلاش محققان كشورمان هستیم و این موفقیت جای قدردانی مضاعف دارد.
وی اظهار داشت: حالا مؤسسه رازی و این شركت دانش بنیان در زمینه ساخت دستگاه اولتراسانتریفیوژ ۶۰ هزار دور در دقیقه در كشور پیشتاز است.
معاون برنامه ریزی و پشتیبانی مؤسسه رازی با تاكید بر حمایت این مؤسسه از شركت های توانمند و علاقه مند بخش خصوصی برای ورود به صنعت واكسن، ابراز امیدواری كرد كه این مجموعه قدیمی و پرارزش كشورمان با صلابت تر از گذشته ایفاگر نقش تاریخی خود در سطوح بهداشت و سلامت كشور باشد.1397/11/24
16:19:15
4354
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب