طی 2 ماه گذشته انجام شد

درآمدزایی 46 میلیارد ریالی شركت های پارك فناوری آذربایجان غربی

درآمدزایی 46 میلیارد ریالی شركت های پارك فناوری آذربایجان غربی سایت امن: رییس پارك علم و فناوری آذربایجان غربی با اشاره به افزایش حمایت دولت تدبیر و امید از فعالیت شركت های فناور و دانش بنیان این پارك اظهار داشت: این شركت ها طی 2 ماه گذشته 46 میلیارد و 850 میلیون ریال درآمدزایی داشته اند.


حسن حیدری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: این میزان درآمد در چارچوب 13 قرارداد برای فروش داخلی ثبت شده است.
وی افزود: همین طور 110 هزار یورو و 250 هزار دلار فروش خارجی در چارچوب 2 قرارداد فروش توسط همین شركت ها صورت گرفته است.
وی بیان كرد: فروش دستگاه كاهنده برق، لامپ های ال ای دی، نرم افزار قبض همراه، فراورده های آبزی پروری و خازن های برق همچون محصولاتی هستند كه در این مدت به فروش رسیدند.
وی با اشاره به نحوه فروش محصولات این شركت ها اظهار داشت: چهار شركت فروش فناوری، یك شركت فروش دانش فنی و یك شركت فروش دستگاه داشته است.
رییس پارك علم و فناوری آذربایجان غربی افزود: مجموعه پارك علم و فناوری به صورت حرفه ای و با هدف توسعه نوآوری و انجام كارهای دانش بنیان در حال فعالیت است تا بتواند نیاز جوانان نخبه استان را فراهم آورد.
حیدری اظهار داشت: اولویت پارك علم و فناوری آذربایجان غربی با عنایت به تولید شركت های فعال، توجه به نیازهای استان و توسعه سرمایه گذاری در این بخش است.
وی با اشاره به اینكه تعداد شركت های فناور و دانش بنیان فعال در پارك علم و فناوری این استان به 116 شركت رسیده است، افزود: 93 شركت از این تعداد شركت فناور بوده و 23 شركت باز جزو شركت های دانش بنیان است.
به گزارش سایت امن به نقل از ایرنا پارك علم و فناوری آذربایجان غربی با هدف بسترسازی برای تولید ثروت از راه علم و فناوری تاسیس شده است؛ این نهاد بعنوان یكی از اركان مهم شكل گیری و توسعه اقتصاد دانش­ بنیان تلاش می­كند تا با استفاده از موقعیت ممتاز همجواری با سه كشور آسیایی و اروپایی و دارا بودن هفت مرز رسمی در سطح كشور به حمایت همه جانبه از شركت­های مبتنی بر دانایی و خلاقیت و جذب سرمایه­ گذار بپردازد.
این پارك در تلاش است تا زمینه تجاری سازی و بازاریابی ایده های نوآورانه و فناورانه را فراهم آورد و نقش كلیدی در یاری رساندن به حضور فعال این شركت ها در سطوح ملی و بین المللی داشته باشد.
9918/2093


1397/10/24
20:31:57
4600
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب