مهمانی بزرگ شهر هوشمند در راه می باشد

مهمانی بزرگ شهر هوشمند در راه می باشد به گزارش سایت امن دبیر اجرایی نمایشگاه شهر هوشمند از برگزاری این نمایشگاه از 23 تا 25 دی ماه و ارائه دستاوردهای بخش دولتی و خصوصی، اپراتورهای تلفن همراه و استارتاپ ها اطلاع داد.


به گزارش روز شنبه ایرنا از ستاد خبری نمایشگاه شهر هوشمند، امیر شجاعان تصریح كرد: در این نمایشگاه، تولیدات و دستاوردهای سازمان ها و نهادهای دولتی، اپراتورهای تلفن همراه، فعالان بخش خصوصی و استارتاپ ها در حوزه شهر هوشمند در معرض دید تمام مدیران ارشد كشور خصوصا حوزه های شهری، شهرداران و عموم مردم قرار خواهد گرفت.
رییس مركز توسعه دولت الكترونیكی وزارت كشور با اشاره به این كه دستاوردهای نمایشگاه شهر هوشمند بعنوان یك حركت ملی مطرح است، اظهار داشت: لازم است زمینه حضور همه ذینفعان و حوزه های حاكمیتی و همینطور بخش های خصوصی را با تمام ظرفیت ها و توانایی هایی كه دارند، در نمایشگاه فراهم نمود.
شجاعان با اشاره به اینكه نمایشگاه شهر هوشمند با هدف توسعه و ترویج فرهنگ شهر هوشمند با عرضه دستاوردها و توانمندی های موفق در سازمان ها، نهادها و شركت های خصوصی برگزار می شود، اضافه كرد: «این نمایشگاه مخاطبان مختلفی دارد و لازم است به نیاز همه آنها بخصوص شهرداری ها، دانشجویان و دانش آموزان توجه ویژه شود.»
بر اساس این گزارش، بزرگترین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند كشور با محوریت مواردی همچون دولت هوشمند، ساختمان هوشمند، حمل و نقل، محیط زیست و اقتصاد هوشمند با حمایت و مشاركت نهاد ریاست جمهوری، وزارت كشور، وزارت راه و شهرسازی، سازمان فناوری اطلاعات ایران، شهرداری تهران و با حضور شركت های بین المللی و شركت ها و استارت آپ های داخلی برگزار می گردد.
این نمایشگاه با هدف توسعه بازار شهر هوشمند و بهبود كیفیت زندگی در شهرها، تولید فرصت مناسب جهت تعامل بیشتر با نخبگان شهرهای هوشمند، استفاده بهینه از ظرفیت های موجود حوزه خدمات شهر هوشمند شهرهای موفق، استفاده موثر از تجربیات موفق شهرهای هوشمند و آشنایی با آخرین دستاوردهای روز دنیا در حوزه شهری برپا می گردد.
همچنین در نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند، تولیدات و دستاوردهای حوزه شهر هوشمند در تمام زمینه ها بعنوان دستاوردها و توانمندی های سازمان ها و نهادهای دولتی، اپراتورهای تلفن همراه و فعالان بخش خصوصی در معرض دید تمام مدیران ارشد كشور خصوصا حوزه های شهری، شهرداران و عموم مردم قرار خواهد گرفت.
نخستین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند Smart City Expo، در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می گردد و علاقه مندان جهت كسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی www.iranurbanexpo.com مراجعه، یا با شماره تلفن 22897307 دبیرخانه اجرایی نمایشگاه تماس حاصل كنند.
علمی*م.ش*2017


1397/10/09
14:25:39
4785
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب