تسهیلات لیزینگ صندوق نوآوری و شكوفایی ویژه خرید تجهیزات آزمایشگاه

تسهیلات لیزینگ صندوق نوآوری و شكوفایی ویژه خرید تجهیزات آزمایشگاه به گزارش سایت امن صندوق نوآوری و شكوفایی در ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران، تسهیلات لیزینگ برای خریداران تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران عرضه می دهد.به گزارش سایت امن به نقل از صندوق نوآوری و شكوفایی، تسهیلات لیزینگ صندوق نوآوری و شكوفایی ویژه خریداران غیردولتی به منظور خرید محصولات دانش بنیان از شركت های دانش بنیان با عاملیت صندوق توسعه فناوری نانو عرضه می گردد.
این تسهیلات با نرخ ۸ تا ۱۰ درصد با دوره بازپرداخت حداكثر ۳۶ ماهه(حداكثر ۶ ماه تنفس) در نظر گرفته شده است. همینطور بر مبنای شرایط جدید مبلغ تسهیلات حداكثر ۷۰ درصد قیمت تجهیزات و ملزومات آن بوده و حداقل خرید ۳۰ میلیون تومان خواهد بود.
ششمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران سوم تا ششم دی ماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران همزمان با نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری برگزار می شود.
این نمایشگاه در سیزده بخش موضوعی نفت و پتروشیمی، برق، الكترونیك و نرم افزار، عمران و ساختمان، مكانیك، شیمی و متالوژی، كشاورزی و محیط زیست، فیزیك پایه، تجهیزات عمومی آزمایشگاهی، مواد آزمایشگاهی، مهندسی پزشكی و زیست مواد، تجهیزات تست و آزمون صنعتی و خدمات كالیبراسیون برگزار می گردد.

1397/10/02
15:47:58
4393
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب