ماهی سخنگو خبر و موسیقی پخش می كند !

ماهی سخنگو خبر و موسیقی پخش می كند ! سایت امن: حدود دو دهه قبل در فروشگاه های كادوفروشی ماهی سبز رنگی به چشم می خورد كه دارای یك سنسور حركتی بود و با فشردن دكمه قرمز رنگی موسیقی پخش می كرد. حالا این ماهی با امكاناتی جذاب به روزشده است.به گزارش سایت امن به نقل از نیواطلس، مدل جدید این ماهی با بلندگوی هوشمند الكسا سازگار شده و علاوه بر آواز خواندن و تكان خوردن در صورت عبور كردن از كنارش می تواند كارهای متنوع دیگری انجام دهد.
این ماهی از راه بلوتوث به بلندگوی آمازون اكو متصل میگردد و پس می تواند تمامی پاسخ هایی را كه بلندگوی مذكور برای نمایش به كاربر آماده كرده با حركات دهانش بیان كند و لحظاتی شاد و مفرح خلق كند.
بخش خبر و اعلام وضعیت آب و هوا همچون دیگر قابلیت های ماهی Big Mouth Billy است. ماهی مورد اشاره با گوشی هوشمند باز همگام میگردد و پس می توانید از راه آن برای دریافت پیام های اطلاع رسانی گوشی اقدام كنید. همین طور این ماهی می تواند بعنوان زنگ بیدار باش و به منظور یادآوری امور روزمره به كار گرفته شود.
Big Mouth Billy با اتصال به خدمات موسیقی آمازون قطعات دلخواه كاربر را پخش می كند و دهان خودرا متناسب با كلمات در حال پخش به حركت درمی آورد. استفاده از این دستگاه هم با نصب باتری و هم از راه اتصال به پریز برق امكان دارد. قیمت Big Mouth Billy تنها ۴۰ دلار است.

1397/09/12
14:15:42
5204
5.0 / 5
تگهای خبر: باتری , خدمات , دستگاه , هوشمند
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب