رییس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی:

جوانان نخبه ایرانی پیروز جنگ اقتصادی خواهند بود

جوانان نخبه ایرانی پیروز جنگ اقتصادی خواهند بود سایت امن: ارومیه- رییس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی با ابراز خرسندی از حضور فعال جوانان در جشنواره تولید محتوای دیجیتال دریاچه ارومیه اظهار داشت: پشتیبانی از جوانان برای فارغ آمدن به مشكلات ضروری می باشد چونكه جوانان نخبه پیروز جنگ اقتصادی خواهند بود.


به گزارش سایت امن به نقل از ایرنا، ولی عاقلی روز شنبه در اختتامیه جشنواره تولید محتوای دیجیتال دریاچه ارومیه بیان كرد: جوانان شركت كننده در این رویداد علاوه بر تجربه كار تیمی، توانستند به دور از اختلاف فكری در جهت تولید محتوا برای توسعه كشور قدم بردارند.
وی عشق به علم، تلاش شبانه روزی و استفاده از حداقل سرمایه را از خصوصیت های خادمان عرصه علم عنوان نمود و اضافه كرد: ایده های اقتصادی جوانان می تواند راه گشای عبور از تحریم ها باشد.
رییس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی شركت در رویداد استارت آپ را تجربه موفق و پله ترقی دانست و تصریح كرد: جوانان ایده پرداز نباید ناامید شوند بلكه با تلاش خود كه بزرگترین سرمایه است، برای رسیدن به نتیجه نهایی تلاش كنند.
وی با اشاره به اینكه برگزاری چنین جشنواره هایی در كشور سابقه و قدمت چندانی ندارد، اضافه كرد: بزرگترین سرمایه جوانان ایده پرداز، فكر و اندیشه آنان است كه مسئولان باید با قدردانی از آنان مانع مهاجرت نخبگان شوند.
به گزارش سایت امن به نقل از ایرنا، جشنواره ملی تولید محتوای دیجیتال دریاچه ارومیه در 6 محور وب سایت و شبكه های اجتماعی، فیلم و مستند كاربردی، بازی های كامپیوتری و انیمیشن، نرم افزار های تلفن همراه، نرم افزارهای كاربردی و اینترنت اشیا و در 2 بخش بزرگسالان و دانش آموزی به مدت 3 روز برگزار گردید.
86 ایده به بخش اول این جشنواره عرضه شد كه از بین این ایده ها 12 ایده در بخش بزرگسال و 6 ایده هم در بخش دانش آموزی به مرحله كارتیمی راه پیدا كرد.
در رده بزرگسالان تیم آرتمیا حائز رتبه اول، تیم بلاپ دوم و تیم های كشاورز پولدارشو و بازی كامپیوتری آبی به صورت مشترك سوم شدند.
در بخش دانش آموزی هم ایده تیم چی چست حائز رتبه اول، ایده های تیم های الكترونیك و مدیریت منابع آب به صورت مشترك دوم و تیم های نگین ارومیه و حسابداران دیجیتال به صورت مشترك سوم شدند.
3214/2093


1397/09/04
17:30:59
4995
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب