استاندار آذربایجان شرقی:

ساختارهای معیوب در جامعه باید اصلاح گردد

ساختارهای معیوب در جامعه باید اصلاح گردد سایت امن: تبریز- استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اعتماد كردن به جوانان مبتكر، خلاق و نوآور اظهار داشت: در كنار اعتماد به جوانان باید ساختارهای معیوب در جامعه اصلاح گردد.به گزارش سایت امن به نقل از مهر، مجید خدابخش عصر امروز در آیین افتتاح ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز اظهار داشت: هزار واحد صنعتی و صنایع دانش بنیان در این نمایشگاه حضور دارند و به شكلی این نمایشگاه افعال و افكار انسان هایی كه دارای محصولات تجاری شده هستند را به هم وصل كرده و انها وارد بازار شده و برای محصولات خود متقاضی پیدا می كنند.
استاندار آذربایجان شرقی با تاكید بر این مورد كه باید به جوانان اعتماد كرد افزود: باید گفت تنها اعتماد به جوانان كافی نیست باید ساختار های جامعه هم اصلاح شده و ساختارها باید حامی شركت های دانش بنیان شود.
خدابخش خاطرنشان كرد: سیاست پولی، سیاست مالی و سیاست آموزشی یك مجموعه به هم پیوسته است و اگر دانشگاه كارافرین نباشد ساختار ها هم اصلاح نشود، نمی توانیم نیروی ماهر و ورزیده داشته باشیم.
وی با تاكید بر تولید خلاقیت، نوآوری و وجود طرح ها و ایده های نو و بكر در جوانان تصریح كرد: یكی از بركات تحریم آمریكا می تواند این باشد كه رویكرد و فكر جدید در كشور داشته باشیم و بخشی از زنجیره های وابستگی به خارج قطع شده و به جوانان سپرده گردد.

1397/08/10
01:16:47
4427
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب