آموزش با نرم افزار ساخت یك شركت دانش بنیان ایرانی

آموزش با نرم افزار ساخت یك شركت دانش بنیان ایرانی تهران - ایرنا - یك شركت دانش بنیان ایرانی موفق به طراحی نرم افزار آموزشی شده و اعلام كرده، این نرم افزار ضمن پوشش خلاءهای آموزشی، مواد درسی را با بازی به دانش آموز یاد می دهد.


سعید منصوری علوی مدیر بازرگانی این شركت روز جمعه به خبرنگار ایرنا توضیح داد: با این نرم افزار دانش آموز وارد فضای مجازی می گردد و می تواند درس بخواند.
وی اضافه كرد: این نرم افزار كه طراحی آن هفت سال زمان برده است، با حضور 81 نفر از مدرسان سازمان استعدادهای درخشان، 9 كارشناس فناوری اطلاعات، چهار روانشناس كودك و نوجوان و تیمی از مدیران بازاریابی برای پوشش خلاءهای نظام آموزشی تولید شده است.
به گفته منصوری علوی، خلاءهای نظام آموزشی شامل تعطیلی چهار ماهه مدارس، تولید محیط غنی دانش آموزی در فضای خانواده بر مبنای پارامترهای روانشناسی، اپیدمی افت تحصیلی بعد از دوران ابتدایی و در اختیار قرار دادن سامانه مدیریت روابط مشتری «سی آر ام» - CRM - است كه با این نرم افزار پوشش داده می گردد.
مدیر بازرگانی شركت «سرزمین بدون مرز زر یاد» با اشاره به عرضه نهایی این نرم افزار اظهار داشت: مرحله آزمایشی این نرم افزار با عرضه به 12 مدرسه در سراسر كشور آخر یافته و از 20 آبان ماه فراخوان برای عرضه عمومی را منتشر می كنیم.
وی در مورد دیگر خصوصیات این نرم افزار اظهار داشت: طراحی سوالات چهار گزینه ای، تصحیح آزمون ها، طراحی پاسخنامه های تشریحی و «سالن های آزمون تقلب محبوب» از خصوصیات این نرم افزار است.
علمی**9157
خبرنگار: منصوره شوشتری ** انتشار: امید غیاثوند
برای اطلاع از اخبار متنوع علمی و فناوری، با كانال علمی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
irnaelm@
https: //telegram. me

 

1396/08/19
19:21:03
5310
5.0 / 5
تگهای خبر: فناوری , نرم افزار
اگر پسندیدید لاک کنید:
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب