در جشنواره دریا مسیر پیشرفت ؛

دستاوردهای فناورانه دریایی عرضه می گردد

دستاوردهای فناورانه دریایی عرضه می گردد سایت امن: جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت یكم تا سوم آبان ماه با هدف عرضه دستاوردهای حوزه صنایع دریایی برگزار می گردد.به گزارش سایت امن به نقل از مهر، بهنام رضایی، دبیر چهارمین جشنواره ملی «دریا مسیر پیشرفت»، با اشاره به رویكردهای اصلی این جشنواره اظهار داشت: پشتیبانی از طرح و دستاوردهای فناورانه حوزه‌ی دانش آموزی كه بیشتر بر ترویج و فرهنگ سازی حوزه دریا تاكید دارد و بخش دانشجویی كه بیشتر قائل به زمینه سازی و هدایت شغلی افراد و همینطور ارتباط با سازمان ها و نهادها برای همكاری در ساخت و طراحی ربات ها و شناورها است، مهمترین رویكرد این جشنواره به حساب می آید.
وی با اشاره به اینكه در هر بخش تعدادی اثر به دبیرخانه های مختلف ارسال شده است، اضافه كرد: در انتها جشنواره هم آثار برگزیده بر مبنای ملاك های از پیش تعیین شده، معرفی می گردند.
رضایی افزود: مزیت این جشنواره، عرضه اثر شركت كنندگان در حضور صاحبان سرمایه است كه همین مبحث سبب می شود، آثار حاضر در جشنواره بتوانند با طی روند تجاری سازی به محصولی صنعتی و در نهایت تولیدی كاربردی برای رفع نیاز واقعی كشور، تبدیل شوند.
دبیر چهارمین جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت تصریح كرد: رونمایی از محصولات دانش بنیان حوزه‌ی صنایع دریایی با حمایت معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، یكی دیگر از بخش های این جشنواره است.
وی خاطرنشان كرد: همینطور در این جشنواره علاوه بر برپایی كارگاه ها مختلف، سه پنل تخصصی «روش های توسعه استان ها ساحلی»، «روش های توسعه محصولات فناورانه دریایی» و «بررسی وضعیت آموزش دانشگاه در علوم و فنون دریایی» هم برگزار می شود.
رضایی اظهار داشت: برپایی استارت آپ دمو در بخش اپلیكیشن، یكی دیگر از مزیت های این جشنواره است.
وی اضافه كرد: به علت برگزاری بهتر مراسم اختتامیه، در چهارمین جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت بخش تقدیر از آثار برگزیده‌ی دانش آموزی، بعنوان یك بخش جداگانه برگزار می شود.

1397/07/11
23:50:27
4581
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب