تولید موتور برقی قدرتمند با سیم كشی عجیب و غریب

تولید موتور برقی قدرتمند با سیم كشی عجیب و غریب سایت امن: شركت فنلاندی آر ام كی یك موتور برقی جدید و سریع عرضه نموده كه با یك بار شارژ تا ۳۰۰ كیلومتر را طی می كند و البته از سیم كشی منحصر به فردی برخوردار می باشد.



به گزارش سایت امن به نقل از نیواطلس، این موتورسیكلت مجهز به یك موتور برق ۵۰ كیلوواتی است كه چرخ عقب آن به صورت یكپارچه و بدون درز تولید شده و نیروی محركه با استفاده از سه سیم از موتور به آن منتقل می گردد.
دسته های این موتور كه ای ۲ نام دارد كمی بالاتر از حد عادی است تا موتور سوار بتواند دید بهتری از محیط اطراف داشته باشد. البته بدنه این موتورسیكلت در بخش جلو هم متراكم تر است تا هم موتور و تجهیزات فنی را در خود جای دهد و هم امنیت بیشتری را برای موتورسوار به ارمغان آورد.

برخی كارشناسان معتقدند طراحی سیم های انتقال نیرو به صورت روباز به سمت چرخ ها امكان دارد خطرناك باشد. چونكه این سیم ها بی حفاظ هستند و امكان صدمه دیدن آنها وجود دارد. البته هم اكنون تنها نمونه اولیه موتورسیكلت ای ۲ عرضه شده و امكان دارد در طراحی نهایی سیم ها در داخل یك محفظه قرار بگیرند. انتظار می رود تولید انبوه این موتورسیكلت از تابستان سال آینده میلادی آغاز شود.

1397/06/20
13:58:49
4984
5.0 / 5
تگهای خبر: امنیت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب