رویداد استارتاپ نانو در صنعت برق برگزار می گردد

رویداد استارتاپ نانو در صنعت برق برگزار می گردد سایت امن: تهران - رویداد استارتاپ نانو در صنعت برق با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو 30 مهرماه تا 2 آبانماه سالجاری در ششمین كنفرانس تخصصی فناوری نانو در صنعت برق برگزار می گردد.


به گزارش روز چهارشنبه گروه علمی ایرنا از ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مركز توسعه فناوری نانو در صنعت برق و انرژی در نظر دارد با حمایت ستاد نانو یكی از بزرگ ترین گردهمایی های فعالان استارتاپی كشور در حوزه فناوری نانو را در ششمین كنفرانس تخصصی فناوری نانو در صنعت برق، برگزار كند.
طی فراخوانی از استارتاپ های فعال در زمینه های مختلف نانو كه بتوانند كاربرد محصول/ ایده خویش را در حوزه برق و انرژی توسعه دهند، جهت شركت در این رویداد دعوت به عمل می آورد تا با حضور در جمع فعالان و صاحب نظران حوزه استارتاپ و نانو تكنولوژی، از این فرصت برای معرفی كسب وكار خود استفاده كنند.
از اهداف مهم این رویداد استارتاپی، تقویت اكوسیستم استارتاپی كشور درحوزه نانو، برق و انرژی، تولید فضای تبادل نظر و گفتگو، بسترسازی جهت تولید ارتباط سازنده میان صاحبان ایده، فعالان حوزه استارتاپ و صندوق های سرمایه گذاری و درنهایت به اشتراك گذاری دانش و تجربه نوآورانه است.
در این رویداد پنل های تخصصی فنی در حوزه نانو و هم جلسات نشست و هم اندیشی با نمایندگان شركت های متخصص و نقش آفرین در فضای استارتاپی برگزار می گردد. همینطور فضای نمایشگاهی برای حضور استارتاپ ها و عرضه دستاوردها و ایده های نوین خود اختصاص داده شده است.
از دیگر برنامه های این رویداد می توان به برگزاری كارگاه های آموزشی با محوریت روند شكل گیری استارتاپ های حوزه نانو، برق و انرژی، بررسی پیشران ها و موانع استارتاپ های این حوزه، چالش های موجود، علل موفقیت ها و شكست های استارتاپ ها و شتاب دهنده های این حوزه در ایران اشاره نمود.
ششمین كنفرانس توسعه فناوری نانو در صنعت برق، با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، 30 مهرماه تا 2 آبان ماه 1397 در پژوهشگاه نیرو برگزار می گردد.
علمی ** 1836 **


1397/06/16
00:58:28
4550
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب