هواوی عكس حرفه ای را به جای عكس سلفی قالب كرد

هواوی عكس حرفه ای را به جای عكس سلفی قالب كرد سایت امن: شركت چینی هواوی سازنده انواع گوشیهای هوشمند، در یك آگهی تجاری عكسی كه با دوربین عكاسی حرفه ای گرفته شده بود را به دروغ عكس سلفی معرفی نمود تا تولیدات خویش را قدرتمند جلوه دهد.به گزارش سایت امن به نقل از آرس تكنیكا، هدف از نمایش این عكس تاكید بر قدرت هوش مصنوعی دوربین های گوشیهای هوشمند تولیدی شركت هواوی بوده است كه می توانند افراد را در عكس ها زیبا نشان دهند.
اولین بار تعدادی از كاربران حرفه ای شبكه های اجتماعی با بررسی این آگهی هواوی كه برای بازاریابی در چین به نمایش گذاشته شده بود و همین طور تصاویر پشت صحنه آن، متوجه شدند كه عكس مذكور كه زن و مردی را در كنار یكدیگر در حال عكاسی سلفی نشان داده است در واقع با دوربین حرفه ای عكاسی گرفته شده است.
در این آگهی ویدئویی ادعا می گردد عكس مذكور با گوشی Huawei Nova ۳ گرفته شده است، اما یكی از كاربران شبكه های اجتماعی كه بازیگر زن مصری این ویدئو به نام سارا الشامی را می شناخت، متوجه شد كه وی تعدادی از تصاویر پشت صحنه این ویدئوی تبلیغاتی را در اینستاگرام خود منتشر نموده است.
در یكی از این عكس ها به وضوح دیده می گردد كه یك عكاس در حال تهیه عكس سلفی از دو بازیگر عكس با استفاده از یك دوربین دی اس ال آر است.
البته این نخستین بار نیست كه شركت های سازنده گوشیهای هوشمند به چنین روش های تبلیغاتی دروغینی متوسل می شوند. قبل از این شركت سامسونگ هم در یك آگهی تبلیغاتی دیگر تصاویر گرفته شده با دوربین عكاسی حرفه ای را تصاویر سلفی تهیه شده با دوربین گوشی گالكسی ای ۸ جا زده بود.

1397/05/30
14:37:51
5008
5.0 / 5
تگهای خبر: دوربین , هوشمند
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب