خبرنگار ایرنا در جشنواره نانو و رسانه تجلیل شد

خبرنگار ایرنا در جشنواره نانو و رسانه تجلیل شد سایت امن: تهران– یوسف درویشی خبرنگار حوزه علم و فناوری خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در آئین معرفی برترین های جشنواره نانو و رسانه تجلیل شد.


به گزارش خبرنگار علمی ایرنا، آئین اختتامیه جشنواره نانو و رسانه عصر امروز -دوشنبه- در محل باغ كتاب تهران با حضور مسئولان ستاد ویژه توسعه فن آوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و اصحاب رسانه برگزار و از رسانه ها و آثار برتر تجلیل بعمل آمد.
جشنواره «نانو و رسانه» هرسال در 4 بخش كلی «رسانه های شنیداری»، «رسانه های دیداری»، «مطبوعات» و «خبرگزاری ها و پایگاه های خبری تحلیلی» برگزار می گردد.
در این جشنواره آثار رسانه ای در رابطه با فناوری نانو در فاصله زمانی اول فروردین تا آخر اسفندماه هر سال مورد بررسی و ارزیابی و داوری قرار می گیرد.
در بخش «برترین آثار رسانه ای در حوزه خبرگزاری ها»، از یوسف درویشی خبرنگار ایرنا با اثر«وقتی صنعت كشور هنوز از نانوفناوری غافل است» بعنوان رتبه دوم این بخش تجلیل بعمل آمد.
مریم اویسی از خبرگزاری دانشجو با گزارش «نانو نان آور ایرانی می شود» رتبه نخست این بخش را بدست آورد.
همچنین در این جشنواره در بخش خبرگزاری ها، خبرگزاری ایسنا و مهر مشتركا رتبه نخست را بدست آوردند.
خبرگزاری های برتر بر مبنای شاخص هایی چون پوشش خبری رویدادهای داخلی، دستاوردهای داخلی، برنامه آموزشی داخلی یا خارجی، رویدادهای خارجی و برنامه دستاوردهای خارجی انتخاب می شوند.
در بخش برترین آثار رسانه های تخصصی هم فاطمه امیراحمدی با گزارش «سه كشور صنعتی میزبان فیلترهای نانویی ایران» رتبه نخست را بدست آورد.
در بخش روزنامه ها، سپیده شعرباف با تهیه گزارش «بازشدن قفل اقتصاد با كلید نانو» از روزنامه جام جم و همینطور سهیلا فلاحی از همین روزنامه با تهیه گزارش «نسخه نانو برای پوكی استخوان» رتبه اول و دوم را بدست آوردند.
همچنین در برترین آثار تلویزیونی محمد كیایی با تهیه گزارش «خانه ای در آینده» رتبه نخست و ابویی با گزارش «تازه های فناوری نانو» رتبه دوم را بدست آورد.
در بخش برترین آثار تلویزیونی برون مرزی، كچویی با گزارش «نمایشگاه فناوری نانو» رتبه نخست را بدست آورد
در بخش برترین آثار رادیویی راضیه حسینعلی با برنامه رادیویی «رهاورد» با مبحث فناوری نانو پخش شده از شبكه رادیویی ایران و سیاوش عقدایی با برنامه رادویی «كاوشگر» با مبحث فناوری نانو پخش شده از شبكه رادیویی جوان مشتركا رتبه نخست را بدست آورند.
در میان رسانه های دیداری «شبكه خبر» حائز رتبه اول شد.
در حوزه رسانه های شنیداری، «رادیو ایران» رتبه اول را به دست آورد.
در بخش مطبوعات هم «روزنامه جام جم» حائز رتبه اول شد.
در بخش رسانه های تخصصی در حوزه نانو هم در این آیین با اهداء لوح تقدیر و هدیه از تلاش های رسانه ای سمیرا شمس از نشریه صنعتی امواج برتر، نسرین مالك پور از پایگاه اینترنتی انرژی امروز نشریه صنعتی تازه های انرژی، دكتر نادری بای از ماهنامه عصر كیمیاگری، نیلوفر احدیان پور فعال رسانه ای حوزه نفت و گلاله شاهیده پور از فصلنامه سرامیك و ساختمان تقدیرشد.
همچنین در این آیین از تلاش رسانه ای مریم رضایی خبرنگار علم و فناوری ایسنا، میترا سعیدی كیا خبرنگار مهر، زهرا حاجیان خبرنگار روزنامه خراسان، مریم فیروزی تهیه كننده برنامه های تلویزیونی شبكه چهار، ندا اظهری خبرنگار روزنامه فرهیختگان، مهشید جعفری از باشگاه خبرنگاران جوان، پورجعفری از شبكه تلوزیونی پرس تی وی، آریا طاهری از برنامه نسیم دانش تقدیر بعمل آمد.
علمی ** 1836 **2017


1397/05/23
13:12:42
5475
5.0 / 5
تگهای خبر: انرژی , رسانه , صنعت , فناوری
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب