به اشتراك گذاری شارژ باتری با خدمات نقشه گوگل

به اشتراك گذاری شارژ باتری با خدمات نقشه گوگل سایت امن: گوگل روز به روز امكانات بیشتری را با استفاده از خدمات نقشه خود یا گوگل مپ به اشتراك می گذارد و اخیرا به اشتراك گذاری میزان شارژ باتری را هم از این طریق ممكن كرده است.به گزارش سایت امن به نقل از یاهو نیوز، كاركرد اصلی برنامه نقشه گوگل به اشتراك گذاری مسیرهای حركت یا شناسایی مسیر مناسب برای رسیدن به مقصد است.
به اشتراك گذاری مسیر حركت یافتن محل استقرار دوستان و اعضای خانواده را تسهیل می كند. اما از این به بعد كاربران از این طریق می توانند اطلاعات بیشتری را به اشتراك بگذارند.
از این پس كاربران برای به اشتراك گذاری موقعیت مكانی خود در نقشه های گوگل بعد از ضربه زدن به نقشه و مشخص شدن نقطه ای خاص باید بخش آدرس را لمس كرده و گزینه به اشتراك گذاری را انتخاب كنند تا هم شاهد موقعیت مكانی مورد نظر خود و هم میزان باتری باقی مانده فرد مورد نظر باشند.
بنابراین مشاهده میزان باتری دیگر كاربران تنها در صورت به اشتراك گذاری موقعیت مكانی بین آنها امكان دارد و دیگر افراد نمی توانند به چنین اطلاعاتی دسترسی داشته باشند. همزمان با به روزرسانی موقعیت مكانی كاربران، میزان شارژ باتری آنها هم به روز می گردد تا فرد مقابل بتواند دریابد كه آیا میزان شارژ موجود كافی است یا هر آن امكان دارد گوشی آن فرد به دلیل كمبود باتری خاموش شود.
قابلیت یادشده به تدریج برای كاربران مختلف در حال فعال شدن است و در شرایطی كه برخی كاربران می گویند به این خدمات دسترسی دارند، برخی دیگر هم گفته اند هنوز به آن دسترسی ندارند.

1397/05/14
14:12:54
6041
5.0 / 5
تگهای خبر: باتری , خدمات , گوگل
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب