تفاهم نامه همكاری بین پژوهشكده گل محلات با لبنان به امضا رسید

تفاهم نامه همكاری بین پژوهشكده گل محلات با لبنان به امضا رسید سایت امن: خمین - رئیس پژوهشكده ملی گل و گیاهان زینتی اظهار داشت: تفاهم نامه همكاری های علمی و تحقیقاتی بین پژوهشكده ملی گل و گیاهان زینتی محلات با دانشگاه لبنان به امضا رسید.


محمد رضا شفیعی روز یكشنبه در گفت وگو با ایرنا اضافه كرد: برگزاری دوره های تخصصی آموزشی در لبنان و ایران، همكاری مشترك در برگزاری كنگره گل و گیاهان زینتی و اجرای تحقیقاتی مشترك در زمینه تولید گل و گیاهان زینتی از بندهای این تفاهم نامه است.
وی افزود: این تفاهم نامه بین پژوهشكده گل و گیاهان زینتی محلات و یوسف ساسیس فوق دكتری تولیدات گیاهی و نماینده دانشگاه لبنان منعقد شد.
رئیس پژوهشكده ملی گل و گیاهان زینتی اضافه كرد: نماینده دانشگاه لبنان با اعضای هیات علمی پژوهشكده نشست هایی داشت و از نزدیك در جریان آخرین دستاوردهای علمی پژوهشكده ملی گل و گیاهان زینتی قرار گرفت.
شفیعی افزود: با انعقاد این تفاهم نامه، همكاری های مشترك علمی، پژوهشی و آموزشی در زمینه تولید گل و گیاهان زینتی بین 2 طرف توسعه پیدا می كند.
به گفته رئیس پژوهشكده ملی گل و گیاهان زینتی محلات، تفاهم نامه همكاری تحقیقاتی دیگری بین این پژوهشكده با دانشگاه هامبورگ آلمان بزودی منعقد می گردد.
پژوهشكده ملی تحقیقات گل و گیاهان زینتی محلات شامل بخش های اصلاح، تكثیر و پرورش، گیاه پزشكی، تحقیقات خاك و آب، بیوتكنولوژی، عرضه، نگهداری و محیط های تولید، تحقیقات اقتصادی و بازاریابی در سال 1375 به راه افتاده است.
استان مركزی رتبه اول در تنوع تولید گل و گیاهان زینتی، رتبه دوم تولید گل ها شاخه بریده، رتبه سوم در تولید گل و گیاهان زینتی كشور را دارد.
7277/3075


1397/05/01
13:33:07
4441
5.0 / 5
تگهای خبر: پژوهش , دانشگاه
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب