سمینار آموزشی استانداردهای مصالح ساختمانی در بجنورد شروع شد

سمینار آموزشی استانداردهای مصالح ساختمانی در بجنورد شروع شد سایت امن: بجنورد- سمینار آموزشی آشنایی با استانداردهای مصالح ساختمانی سازه ای و پر مصرف روز سه شنبه با حضور كارشناسان مسكن مطرح كشوری در بجنورد شروع به كار كرد.


مدیركل استاندارد خراسان شمالی در حاشیه برگزاری این سمینار دو روزه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا هدف از برگزاری آن را ارتقای دانش تجربی سازندگان و دست اندركاران تولید ساختمان با استانداردهای مصالح ساختمانی و آشنای با تكنولوژی های جدید مصالح ساختمانی دانست.
فهیمه میهمان نواز اضافه كرد: خراسان شمالی یكی از استان های لرزه خیز كشور است و وقوع زلزله یكی از چالش ها در صنعت ساخت و ساز به حساب می آید از این رو توجه به مقاوم سازی سازه ها و ساختمان ها بسیار اهمیت دارد.
مدیركل استاندارد خراسان شمالی اظهار داشت: مخاطب مهم ما در این سمینار آموزشی، ناظران ساختمانی و متولیان كنترل كیفیت در صنعت ساختمان هستند چونكه مهندسان در جلوگیری از استفاده از مصالح غیراستاندارد و با كیفیت پایین، نقش تاثیرگذاری دارند.
55 واحد تولید مصالح ساختمانی در خراسان شمالی دارای پروانه كاربرد علامت استاندارد هستند.
بر اساس این گزارش، علیرضا رحمتی، مدرس دانشگاه در این سمینار آموزشی در زمینه استانداردهای مصالح ساختمانی به آموزش می پردازد.
7185/ 6042


1397/04/27
13:53:55
4646
5.0 / 5
تگهای خبر: صنعت , كیفیت
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب