معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی منصوب گردید

معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی منصوب گردید سایت امن: تهران- معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با صدور حكمی معاون نوآوری و تجاری سازی معاونت علمی و فناوری را منصوب نمود.


به گزارش روز سه شنبه ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، طی حكمی از جانب سورنا ستاری دكتر پیمان صالحی به سمت «معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری» معاونت علمی و فناوری منصوب گردید.
در متن ستاری خطاب به صالحی آمده است:
«نظر به مراتب تعهد و شایستگی های علمی و عملی، به باعث این حكم جنابعالی را بعنوان معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری منصوب می نمایم.
پیگیری مجدانه وظایف و امور محوله بخصوص كوشش برای توسعه زیست بوم نوآوری مورد انتظار است. استفاده از ظرفیت پارك های علم و فناوری و مراكز نوآوری و شركت های دانش بنیان و همینطور تعامل با بنگاه های بزرگ اقتصادی و صنعتی برای رسوخ فناوری در اقتصاد ملی مورد تاكید است. از درگاه خداوند متعال دوام توفیقات جنابعالی را در پیروی از منویات حكیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی همراستا با سیاست ها و راهبردهای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در دولت دوازدهم مسالت می نمایم.
همچنین بدین وسیله با گرامیداشت یاد و خاطره اندیشمند فرزانه جناب آقای دكتر محمود شیخ زین الدین و با قدردانی از زحمات و تلاش های ارزشمند ایشان، علو درجات را برای آن عزیز سفر كرده از درگاه الهی مسالت می نمایم.
الحی مدرك دكتری خویش را در رشته شیمی آلی از دانشگاه شیراز دریافت كرده و هم اكنون استاد تمام گروه فیتوشیمی دانشگاه شهید بهشتی است.
وی تا كنون بیش از 170 مقاله ISIبه چاپ رسانده و بالغ بر 120 مقاله در كنفرانس های ملی و بین المللی عرضه كرده است.
وی همینطور تا كنون مجری 14 طرح پژوهشی در حوزه های آزمایشگاهی، نیمه صنعتی و تدوین استراتژی علم و فناوری بوده است.
صالحی كه پیش از این رئیس مركز طرح های كلان ملی معاونت علمی و فناوری بوده است در حوزه اجرایی فعالیت های متعددی داشته است كه همچون آن ها می توان به مدیر كل امور پژوهشی دانشگاه رازی كرمانشاه، رئیس پژوهشكده گیاهان و مواد اولیه دارویی دانشگاه شهید بهشتی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید بهشتی، سرپرست كمیته شیمی، شورای عالی برنامه ریزی آموزش عالی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، عضو كمیته مشورتی شورای راهبردی نقشه جامع علمی كشور در دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی و معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی كاربردی اشاره نمود.
از افتخارات دكتر صالحی می توان انتخاب بعنوان پژوهشگر برتر كشور، معرفی در لیست یك درصد پر استنادترین دانشمندان جهان (از سال 2008 میلادی)، عضو سازمان كنفرانس اسلامی، مدیر پژوهشی برتر كشور، شیمی دان آلی برتر كشور و كسب رتبه دوم جشنواره بین المللی خوارزمی را نام برد.
1836**1440


1397/03/24
12:35:50
4476
5.0 / 5
تگهای خبر: پژوهش , دانشگاه , صنعت , فناوری
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب