فرهاد رهبر:

برگزیدگان مسابقات ربوكاپ استخدام دانشگاه آزاد می شوند

برگزیدگان مسابقات ربوكاپ استخدام دانشگاه آزاد می شوند سایت امن: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: برترین های این دوره و دوره های گذشته مسابقات ربوكاپ، استخدام دانشگاه آزاد می شوند زیرا این افراد توانسته اند از علم تولید ثروت كنند.به گزارش سایت امن به نقل از مهر، فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم افتتاحیه سیزدهمین دوره مسابقات ربوكاپ ایران ۲۰۱۸ در نمایشگاه بین المللی تصریح كرد: این نمایشگاه و مسابقات نشان از اقتدار جوانان ماست كه شعار ما می توانیم را به ما توانستیم تبدیل نموده اند.
وی اضافه كرد: در این دوره مسابقات جوانان در یك رقابت بین المللی خودشان را محك می زنند و اثبات می كنند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با تاكید بر اینكه این نمایشگاه خودباوری و اثبات آن است، اظهار داشت: این مورد نشان داده است جوانان ما از جوانان دنیا كم ندارد و چنین فعالیت هایی می تواند آغاز یك حركت باشد.
وی تصریح كرد: ماندن در این آغاز شایسته ما نیست و باید به سمت فتح قله های بزرگ حركت نماییم و باید فعالیت این جوانان در عرصه های بین المللی به اثبات برسد.
رهبر تصریح كرد: همه كسانی كه در دوره های قبل و این دوره حائز رتبه های برتری می شوند استخدام دانشگاه آزاد خواهند شد. همینطور این افراد مورد حمایت قرار می گیرند تا محصول آنها به یك محصول تجاری شده تبدیل گردد.
وی با تاكید بر اینكه باید از برترین هایی كه می توانند علم را به ثروت تبدیل كنند باید حمایت نماییم، اظهار داشت: این مورد در رابطه با شعار امسال و سال های گذشته است تا در نهایت به تولیدات داخل با كیفیت بالا منجر شود و در عرصه رقابت با نمونه های خارجی ورود پیدا كنند تا در نهایت در صدر قرار بگیرند.
وی تصریح كرد: ما توانستیم در این مسابقات قدرت علمی خویش را به نمایش بگذاریم.

1397/01/17
14:15:03
4791
5.0 / 5
تگهای خبر: دانشگاه
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب