دبیر ستاد فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی خبر داد:

انتشار اولین كتاب تخصصی شركت های دانش بنیان حوزه مخابرات و ارتباطات

انتشار اولین كتاب تخصصی شركت های دانش بنیان حوزه مخابرات و ارتباطات سایت امن: تهران- دبیر ستاد فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از انتشار اولین كتاب تخصصی محصولات و خدمات شركت های دانش بنیان و فناور حوزه مخابرات و ارتباطات از جانب این ستاد خبرداد.


به گزارش روز چهارشنبه گروه علمی ایرنا از ستاد فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دكتر مهدی فقیهی دراین خصوص اظهاركرد: این كتاب برای نخستین بار درباره محصولات دانش بنیان حوزه مخابرات و ارتباطات كشور تهیه و تدوین شده و در اختیار فعالان این حوزه قرار گرفته است.
به گفته وی، تا پیش از این مرجعی برای شناسایی این محصولات و خدمات به شكل متمركز و قابل استناد در كشور وجود نداشت.
فقیهی ادامه داد: اطلاعات این كتاب بزودی روی سامانه ای آنلاین با همین نام در اختیار عموم قرار خواهد گرفت كه در آن امكان شناسایی، معرفی و عرضه محصولات و شركت های جدید هم وجود خواهد داشت.
وی اضافه كرد: ستاد فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی همینطور می خواهد اطلاعات مربوط به شركت ها و محصولات حوزه فناوری اطلاعات را هم روی این سامانه قرار دهد و كتاب محصولات و خدمات شركت های دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات هم تا آخر شش ماهه نخست سال 1397 برای استفاده فعالان این بخش تدوین و منتشر خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به تغییر برنامه های ستاد فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی در سالی كه گذشت و رسالت جدید ستاد در آینده، از دستور كار این ستاد به منظور انجام اقداماتی از این قبیل برای شناسایی توانمدی های شركت های این حوزه، تولید تعامل و ارتباط میان شركت ها و سازمان ها و شكل گیری اكوسیستم توانمند سازی كسب و كارهای نوپای این حوزه جهت توسعه و پیشرفت شركت های دانش بنیان اطلاع داد.
علمی ** 1836 **2017


1396/12/24
17:56:46
4463
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب