اندروید ویر برای ساعتهای هوشمند پوست می اندازد

اندروید ویر برای ساعتهای هوشمند پوست می اندازد سایت امن: گوگل می خواهد تغییراتی در سیستم عامل خود برای ساعت های هوشمند تولید كند و نام آن را هم از اندروید ویر به ویر او اس تغییر دهد.به گزارش سایت امن به نقل از انگجت، افرادی كه از تازه ترین نسخه پیش نمایش سیستم عامل اندروید پی بهره برده اند، متوجه شده اند كه گوگل در كدنویسی این سیستم عامل از عنوان Android Wear استفاده نكرده و به جای آن اصطلاح Wear OS را به كار برده كه نشان دهنده تغییر در نام گذاری آن است.
لوگوی مورد استفاده در این سیستم عامل هم شاهد تغییراتی بوده وبه جای لوگوی قبلی كه شباهت زیادی با ساعت داشت از حرف W استفاده شده است. البته گوگل خود هنوز در این زمینه اظهار نظر رسمی نداشته است.
برخی منابع آگاه می گویند همزمان با برگزاری كنفرانس توسعه دهندگان گوگل موسوم به Google I/O در ماه می یا اواخر بهار اطلاعات بیشتری در مورد سیستم عامل ویر او اس منتشر خواهد شد.
عامل اصلی تغییر نام و پوست اندازی سیستم عامل اندروید ویر عدم استقبال و استفاده گسترده از آن در ساعت های هوشمند بوده است.
این سیستم عامل در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ در بین پنج سیستم عامل محبوب مورد استفاده در ساعت های هوشمند جایی نداشت و پس از سیستم عامل اختصاصی هواووی برای ساعت های هوشمند در رتبه ششم قرار گرفت. باید منتظر ماند و دید استراتژی جدید گوگل موفق از كار درخواهد آمد یا خیر.

1396/12/21
14:20:29
5838
5.0 / 5
تگهای خبر: گوگل , هوشمند
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب