اسفندماه؛

برگزاری فستیوال نوآوری در صنعت آرایشی و بهداشتی

برگزاری فستیوال نوآوری در صنعت آرایشی و بهداشتی به گزارش سایت امن فستیوال نوآوری های صنعت آرایشی و بهداشتی ششم اسفندماه با هدف عرضه دستاوردهای محققان در این زمینه برگزار می گردد.به گزارش سایت امن به نقل از مهر، فستیوال نوآوری های صنعت آرایشی_بهداشتی با حضور فناوران، سرمایه گذاران و تولیدكنندگان ششم اسفند ماه با رویكرد «بستری برای تجاری سازی و فرصتی برای سرمایه گذاری» برگزار می گردد.
هدف از برگزاری این فستیوال ها انعقاد قراردادهایی در خصوص تولید انبوه طرح های مخترعان است. این فستیوال تخصصی برای تجاری سازی نوآوری های صنعت آرایشی و بهداشتی با استفاده از معامله - جذب سرمایه گذار در بازار دارایی فكری و با حضور سرمایه گذاران و تولیدكنندگان این صنعت برپا می گردد.
این فستیوال در محل اتاق بازرگانی تهران دایر خواهد شد.
در این فستیوال ها اختراعاتی از جانب محققان عرضه و معرفی می گردند تا زمینه تعامل با سرمایه گذاران علاقمند تولید شود در صورت حصول توافق و انجام معامله با استفاده از بازار دارایی فكری، حمایت های مادی و معنوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در قالب عرضه تسهیلات وجود خواهد داشت.
اختراعات حائز شرایط، بعد از طی فرآیند ارزیابی و انتخاب در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفی شده و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رو در رو فراهم می گردد. در صورت حصول توافق و انجام معامله با استفاده از بازار دارایی فكری، حمایت های مادی و معنوی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری در قالب عرضه تسهیلات وجود خواهد داشت.
تسهیلات تكمیل مستندات نوآوری ها برای عرضه به سرمایه گذاران (ارزیابی فنی اختراع و تهیه BP خلاصه)؛ تسهیلات خرید/ سرمایه گذاری در نوآوری ها برای سرمایه گذاران و صنعتگران، تسهیلات به میزان ۴۰ درصد قیمت معامله (اعم از خرید قطعی اختراع، لیسانس و یا سرمایه گذاری مشترك) و تا سقف ۵ میلیارد ریال به صورت تسهیلات قرض الحسنه؛ همچون برنامه های حمایتی از طرح های منتخب فستیوال ها به شمار می روند.
 

1396/11/27
16:02:34
5230
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب