در یك شركت دانش بنیان؛

كشنده برقی ولیچر ساخته شد، تبدیل ویلچر معمولی به برقی

كشنده برقی ولیچر ساخته شد، تبدیل ویلچر معمولی به برقی سایت امن: محققان در یك شركت دانش بنیان موفق به طراحی یك كشنده برقی شدند كه می تواند ویلچرهای معمولی را به ویلچر های برقی تبدیل كند.فرهاد فتوره چی، مدیر شركت دانش بنیان تولید كننده ویلچرهای برقی در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح كرد: یكی از محصولات جدیدی كه در این شركت به تولید رسانده ایم كشنده ویلچر برقی است كه برای نخستین بار در ایران به تولید رسیده است.
وی با اشاره به اینكه كشنده برقی می تواند ویلچر معمولی را به ویلچرهای برقی تبدیل كند، تصریح كرد: كشنده برقی قابل نصب روی هر مدل ویلچر و امكان حمل توسط خودرو برای آن مد نظر قرار گرفته است.
وی اضافه كرد: سرعت این كشنده برقی در ۴ سطح قابل كنترل است و وزنی برابر با ۹ كیلو دارد.

به گفته مدیر عامل این شركت دانش بنیان، این كشنده برقی به راحتی قابل جداشدن است.
فتوره چی با اشاره به اینكه این محصول دارای باطری قابل شارژ لیتیوم یون است، عنوان كرد: این كشنده برقی، باطری قابل نصب و جداسازی از ویلچر با سه حركت را دارد.
وی تصریح كرد: سرعت این كشنده برقی تا ۱۷ كیلومتر بر ساعت قابل افزایش خواهد بود و به صورت عادی، می تواند ۳۰ كیلومتر مسافت را با یكبار شارژ بپیماید.
فتوره چی با اشاره به اینكه با نصب این كشنده برقی ویلچر قابلیت دنده عقب پیدا می كند، اضافه كرد: این كشنده، دارای نمایشگر ال سی دی است كه شارژ باطری و سرعت آن را نشان داده است.

1396/11/26
16:16:33
5314
5.0 / 5
تگهای خبر: دانش بنیان , محقق
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب