دانشگاه شهركرد میزبان بیست و چهارمین كنفرانس اپتیك و فوتونیك ایران

دانشگاه شهركرد میزبان بیست و چهارمین كنفرانس اپتیك و فوتونیك ایران سایت امن: شهركرد-ایرنا- مسئول گروه پژوهشی فتونیك دانشگاه شهركرد از برگزاری بیست و چهارمین كنفرانس اپتیك و فوتونیك و دهمین كنفرانس مهندسی و فناوری فوتوتیك ایران به میزبانی این دانشگاه اطلاع داد.


به گزارش سایت امن به نقل از ایرنا، محمد مرادی روز چهارشنبه در نشست با خبرنگاران استان، اپتیك غیر خطی، اپتیك كوانتومی، اپتیك جو و سنجش از دور، اپتیك هندسی و مهندسی اپتیك فیبر نوری، نوری آلی و پلیمری، نوری نیم رسانا، بیوفوتونیك، پلاسما، طیف نگاری، لیزرهای نیم رسانا، لیزرهای حالت جامد، سلول های خورشیدی، تصویربرداری -هولوگرافی و نانوساختارها و نانو ذرات نوری را از محورهای این كنفرانس برشمرد.
وی زمان ارسال مقالات به دبیرخانه كنفرانس اپتیك و فوتونیك را شهریور تا آخر مهرماه عنوان نمود و اظهار داشت: از مجموع مقالات ارسالی 200مقاله برای عرضه بصورت سخنرانی و 170مقاله بصورت پوستر پذیرش شده است.
عضو هیات علمی فیزیك دانشگاه شهركرد، از فوتونیك با عنوان علم آینده نام برد و اضافه كرد: این علم در زمینه های لیزر درمانی، كامپیوتر، الكترونیك، مخابرات و تلفن های همراه، سلول های خورشیدی، زیست شناسی، تلسكوپ های نوری و زمینی، بهینه سازی تصاویر و اغتشاشات جوی كاربرد فراوان دارد.
مرادی خاطرنشان كرد: علاقه مندان برای كسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی اینترنتی www. icop. ir رجوع كنند.
به گزارش سایت امن به نقل از ایرنا، این كنفرانس به مدت سه روز از دهم تا دوازدهم بهمن ماه در دانشگاه شهركرد برگزار می گردد.
خبرنگار: شكوفه سلیمانی** انتشار دهنده: محمود رئیسی
8125/2097


1396/11/05
13:55:14
5034
5.0 / 5
تگهای خبر: پژوهش , دانشگاه , نانو
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب