از سوی صندوق حمایت از صنایع الكترونیك؛

برگزیدگان جشنواره جوان خوارزمی حمایت می شوند

برگزیدگان جشنواره جوان خوارزمی حمایت می شوند سایت امن: طرح های برگزیده نوزدهمین جشنواره جوان خوارزمی می توانند از صندوق پشتیبانی از تحقیقات و توسعه صنایع الكترونیك(صحا) تسهیلات دریافت كنند.به گزارش سایت امن به نقل از صندوق پشتیبانی از صنایع الكترونیك (صحا)، فرصاد جان احمدی رئیس اداره ارزیابی طرح های صندوق پشتیبانی از تحقیقات و توسعه صنایع الكترونیك(صحا) با اشاره به برنامه ویژه ای جهت پشتیبانی از جشنواره های ابداعات و ابتكارات اظهار داشت: پیرو مذاكرات به عمل آمده با سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و در جهت اجرای تفاهم نامه با دبیرخانه دائمی جشنواره جوان خوارزمی، آمادگی پشتیبانی از طرح های برگزیده جشنواره را داریم.

وی اضافه كرد: نمونه سازی، تجهیز آزمایشگاه های تخصصی و مرجع، دریافت تاییدیه های داخلی و بین المللی، آموزش تخصصی كوتاه مدت، پشتیبانی از تحقیقات كاربردی و توسعه بازار و شركت در نمایشگاه های داخلی و خارجی همچون زمینه های حمایتی صحا به حساب می آید.
وی درباره چگونگی حمایت صحا از طرح های برگزیده جشنواره جوان خوارزمی خاطرنشان كرد: چنانچه طرح های پذیرش شده در حوزه الكترونیك و زمینه های حمایتی صندوق باشند، به شرط توجیه فنی و اقتصادی می توانند از تسهیلات مالی با نرخ سود ترجیحی بین ۵ تا ۱۵ درصد بهره مند شوند.
به گفته جان احمدی در سال ۱۳۹۴، یك میلیارد ریال تسهیلات و در سال ۱۳۹۵ بیش از ۱۰ میلیارد ریال تسهیلات برای طرح های برگزیده جشنواره جوان خوارزمی در صندوق پشتیبانی از صنایع الكترونیك مصوب شده است.
رئیس اداره ارزیابی طرح های صحا تصریح كرد: همینطور مجریان این طرح ها چنانچه در اجرای قرارداد با سایر نهادها و خریداران طرح هایشان نیازمند ضمانت نامه باشند می توانند از خدمات صدور ضمانت نامه صحا استفاده كنند.
به گفته جان احمدی بر مبنای آیین نامه تضمین برای معاملات دولتی، ضمانت های صادره توسط صحا معادل ضمانت نامه های بانكی و برای تمامی دستگاه های اجرایی معتبر است.

1396/11/04
15:09:35
5054
5.0 / 5
تگهای خبر: الكترونیك , توسعه
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب