توسعه باتری نانو جهت استفاده در دوچرخه های برقی

توسعه باتری نانو جهت استفاده در دوچرخه های برقی سایت امن: سه شرکت با همکاری یکدیگر بدنبال ارائه باتری های گرافنی جهت استفاده در دوچرخه های برقی هستند. در این پروژه، این سه شرکت، توانمندی های خودرا به اشتراک می گذارند.به گزارش سایت امن به نقل از مهر، شرکت نانوتک انرژی (Nanotech Energy)، گروه نوآوری باتری سوتریا (Soteria) و شرکت انرژی ولتاپلکس برای تمرکز بر روی باتری های بهبود یافته با گرافن بمنظور استفاده در دوچرخه الکترونیکی وارد همکاری مشترک شدند.
قرار است این کنسرسیوم روی نگرانی های ایمنی مربوط به باتری های دوچرخه الکترونیکی کار کنند. این گروه با هدف تجاری سازی بسته های باتری لیتیوم یون تقویت شده با گرافن غیرقابل نفوذ و برای ارائه در سال ۲۰۲۴ فعالیت می نمایند.
به عنوان قسمتی از پروسه تولید، نانوتک انرژی جمع کننده های جریان پلیمری فلزی سوتریا را با الکترولیت و الکترودهای اختصاصی خود ترکیب می کند تا سلول های انرژی بالا و فوق العاده ای را بوجود آورد. این سلول ها در ابتدا در تأسیسات نانوتک انرژی در چیکو، کالیفرنیا با برنامه ریزی برای بسط ظرفیت تولید در آمریکا و اروپا تولید می شوند. سپس ولتاپلکس انرژی (Voltaplex Energy) از این سلول ها برای توسعه بسته های باتری که بطور خاص برای بازار دوچرخه های برقی، روباتیک، پزشکی و نظامی طراحی شده است، استفاده می نماید. گسترش به سایر بازارهای دستگاه های کوچک نیز پیش بینی شده است.
برایان مورین، مدیرعامل گروه نوآوری باتری سوتریال، بر قدرت فناوری و مشارکت تولید تاکید کرد و اظهار داشت: «دسترسی به این سلول های دارای گرافن غیر قابل اشتعال، ولتاپلکس را قادر می سازد تا نیازهای فعلی را بدون به خطر انداختن ایمنی عرضه نماید.»
ولتاپلکس انرژی نخستین شرکتی خواهد بود که این سلول ها را به بازار عرضه می کند و می خواهد آنها را در دسترس سایر تولیدکنندگان قرار دهد. باتری برو (Batterybro)، شرکت خواهر ولتاپلکس، مقادیر کمی از این سلول ها را توزیع می نماید و مصرف کنندگان قادر به خرید این باتری ها خواهند بود.


منبع:

1402/06/18
12:03:04
315
5.0 / 5
تگهای خبر: اپل , الكترونیك , انرژی , باتری
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب