مهلت ارسال طرح های فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت تمدید گردید

مهلت ارسال طرح های فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت تمدید گردید به گزارش سایت امن، مهلت ارسال طرح ها به دومین فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت در حوزه داروهای گیاهی و طبیعی، مکمل ها و خوراک و نوشیدنی تا ۱۶ خرداد ماه سالجاری تمدید گردید.


به گزارش سایت امن به نقل از وزارت بهداشت، دومین فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت با رویکرد شناسایی و پشتیبانی از فناوری ها نوین داروهای گیاهی در حوزه فناوری سلامت به همت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت برگزار می شود. فناوران حوزه داروهای گیاهی می توانند با عرضه طرح خود و شرکت در قسمت رقابتی رویداد جهت جذب سرمایه و تجاری سازی محصولات خود اقدام نمایند. همینطور شرکتهای فعال در حوزه داروهای گیاهی و طبیعی، مکمل ها و خوارک و آشامیدنی که دارای محصولات دانش بنیان شاخص هستند می توانند از فرصت برنامه رویداد برای عرضه محصولات خود استفاده نمایند. علاقه مندان تا ۱۶ خرداد ماه سالجاری مهلت دارند، نسبت به ارسال طرح های خود در محورهای داروهای گیاهی و طبیعی، مکمل ها و خوراک و آشامیدنی به دبیرخانه فستیوال اقدام نمایند.
دومین فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت ۷ تا ۱۰ مرداد ماه با حضور شرکتهای دانش بنیان و شرکت ها و واحدهای مستقر در مراکز رشد، مراکز نوآوری سلامت و پارک علم و فناوری سلامت کشور در محل سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود.


منبع:

1402/03/04
12:19:38
391
5.0 / 5
اگر پسندیدید لاک کنید:
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان سایت امن در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
سایت امن
websec.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سایت امن محفوظ است

سایت امن

گواهی امنیت وب